Fejohet këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare (Foto)

Getty Images

Taika Waititi dhe Rita Ora u shfaqën bashkë në Met Gala.

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, mahniti më një unazë nga Prada me stoli plotësuese diamanti, por ishte unaza në gishtin e saj të fejesës që ngriti dyshimet se çifti kanë ndërmarrë hapa më seriozë për marrëdhënien e tyre.

LEXO EDHE  Ritvana zbulon përse e telefonoi Argjendi në 2 të natës, Mikela: Do një natë njërën, një natë tjetrën