Armando zbuloi se Gilberta është lidhur me një ish-konkurrent të “Për’puthen +40”, reagon mësuesja nga Lushnja

Foto marrë nga "Instagram"

Gilberta Simoni dhe Ilir Lara dolën çift nga “Për’puthen +40”, por i dhanë fund lidhjes së tyre pak kohë më parë.

Pas ndarjes nga Iliri, Armando Abazi, ish-konkurrent i “Për’puthen+40”, hedh dyshimet se Gilberta ka nisur lidhje me një tjetër ish-konkurrent, Luan Muahaj.

LEXO EDHE  Mevlan Shaba rrëfen të vërtetën e lidhjes me Ledjanën: Nuk e kam dashur kurrë

Gilberta ka reaguar menjëherë pas postimit të Armandos dhe hedh poshtë këto thashetheme. Ajo shprehet se është ende beqare dhe me Luanin janë vetëm miq të mire asgjë më shumë.