Megan Fox zbulon pse u shfaq gjysmë e zhveshur në tapetin e kuq: Ai më tha të dal n*do

Getty Images

Aktorja e famshme Megan Fox u vu në qendrën e vëmendjes në tapetin e kuq gjatë ceremonisë së çmimeve “MTV Video Music Awards”.

35-vjeçarja u shfaq me një fustan tërësisht transparent që i tregonte të brendshmet të saj. Por, ashtu siç edhe Fox sqaroi për “Entertainment Tonight”, kjo zgjedhje tejet ekstravagante e veshjes ishte ideja e të dashurit të saj, Machine Gun Kelly.

LEXO EDHE  Si nisi sherri i Kozakut me rrëmbyesit, video live e Stresit i futi në sherr

“Ai më tha: Ti do të dalësh nudo sot!”, është shprehur Megan.

Ylli i Hollywood shtoi se është shumë krenare për partnerin e saj i cili fitoi çmimin “Best Alternative” për këngën “My Ex’s Best Friend” dhe performoi “Papercuts” me bashkëpunëtor Travis Barker gjatë ceremonisë.