Gruaja gjendet e pajetë brenda makinës, dyshimet

Foto ilustruese

Një grua rreth të 40-tave është gjetur e pajetë në një automjet të braktisur në Durrës të Hënën. Policia bëri me dije se viktima, ende e paidentifikuar, është një endacake, ndërsa dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

“Në lagjen nr.4, Durrës, në një mjet të parkuar prej kohësh (në gjendje jofunksionale), është gjetur pa shenja jete një shtetase ende e paidentifikuar rreth 40 vjeçe, (endacake).  Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të vdekjes dhe identifikimin e viktimës”, njoftoi policia.

LEXO EDHE  Rruga e Luftinjës në Memaliaj, banorët: Kushtoi 1.5 mln euro, por nuk shkëmbehen dot 2 vetura