Ja çfarë ka ndodhur me Meri Murrizin dhe Saimir Kasemin pasi dolën çift nga “Love Story”

Marrë nga "Instagram"

Dy ish-konkurrentët e “Love Story”, Meri Murrizi dhe Saimir Kasemi, dolën si çift nga programi, por që nuk u besuan kurrë nga fansa.

Mesa duket, mes Saimirit dhe Merit nuk paska pasur ndjenja e as lidhje, pasi së fundmi ata kanë hequr dhe ato pak foto që kishin së bashku në Instagram.

LEXO EDHE  Ritvana nxjerr zbuluar Argjendin: Më ka kërkuar takim në 2 të natës (Video)

E vetmja gjurmë nga “jeta e tyre në çift” është një reklamë që vijon të qëndrojë ende në profilin e Saimirit.