Këngëtarja shqiptare: Jam prekur dy herë nga Covid, nuk e kam bërë vaksinën

Marrë nga "Instagram"

Këngëtarja e njohur shqiptare, Silva Gunbardhi, teksa ishte e ftuar në emisionin “Rudina”, zbuloi se është infektuar dy herë me Covid-19, por ende nuk ka vendosur t vaksinohet.

Silva tha se nuk është kundër vaksinave, por ishte duke e konsideruar që ta bëjë.

LEXO EDHE  Po priste Ariana Grande-n jashtë shtëpisë me thikë në dorë, arrestohet fansi i "çmendur"

“Herën e parë isha ndër të parët. E mora në Itali dhe talleshim me kinezët ndërkohë që unë kisha Covid. Më merrej fryma, nuk bëja dot palestër. Hera e parë ishte e vështirë. Herën e dyte më lehtë. Pas një viti”, ka rrëfyer këngëtarja e njohur.