Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi prindër për herë të tretë? Reagon moderatorja

Marrë nga "Instagram"

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi festuan dy ditë më parë përvjetorin e 11-të të martesës së tyre.

Dyshja, që kanë dy fëmijë, Joelin dhe Sian, u përfolën se do të bëhen prindër për herë të tretë. Dyshimet nisën nga fotografitë e Amardës në rrjete sociale, të cilat i bënë ndjekësit të aludojnë se moderatorja po fsheh diçka. Gjatë pushimeve, ajo pozonte pas Ermalit ose me një çantë para barkut për ta fshehur atë.

LEXO EDHE  Iu nënshtrua një ndërhyrjeje estetike, modelja do padisë mjekët: Më kanë shpërfytyruar brutalisht

Mirëpo, Amarda ka thënë për “Prive” se lajmet rreth shtatzënisë nuk janë të vërteta dhe se nuk do të sjellë në jetë një fëmijë të tretë.