Pasi e ngacmoi publikisht, Atdheu e thotë troç: Më mungon Bora Zemani

Marrë nga "Instagram"

Ish-konkurrenti i “Për’puthen 2”, Atdhe Xharavina, e ka shfaqur shpeshherë hapur pëlqimin për Bora Zemanin.

Pak kohë më parë, i ftuar në emisionin “Te shoqja”, kur u pyet se cila vajzë nga “Përputhen” i ka mbetur merak nënës së tij që ta marrë për nuse, ai u vendos në siklet dhe tha se nuk është një ndër konkurrentet, duke lënë të kuptohet se bëhet fjalë për Bora Zemanin.

LEXO EDHE  Bora Zemani tha se s’ka ndërhyrje estetike, publikohen fotot që dëshmojnë të kundërtën

Së fundmi ai ka filmuar Borën nga televizori dhe ka treguar se i mungon shumë.

“Tani që po e shoh përmes ekranit, po më mungon edhe më shumë”, shkruan Atdheu.