Çfarë ka ndodhur në Tiranë, gjysma e kryeqytetit pa drita

Ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur por mbrëmjen e sotme gati gjysma e Tiranës ka mbetur pa energji elektrike prej dy orësh.

Bëhet fjalë për zonat në zonën e ‘Don Boskos’, tek burgu 313, Babrru, Paskuqan dhe disa zona në Laprakë që kanë mungesë energjie elektrike që prej orës 21:00 të mbrëmjes.

LEXO EDHE  Vaksinimi i fëmijëve? Alimehmeti: Të imunizohen ata me sëmundje bashkëshoqëruese

OSHEE nuk ka lajmëruar asnjë gjë në lidhje me këtë ndërprerje energjie.