Ishin në dasëm/ Mbi 20 persona përfundojnë të helmuar në spitalin e Durrësit

Mbi 20 persona kanë përfunduar të helmatisur në urgjencën e Spitalit të Durrësit. Bëhet fjalë për helmim ushqimi. Ata kanë qenë në një dasmë dhe menjëherë.

Pas përfundimit të saj, dasmorët janë ndjerë keq.

LEXO EDHE  Nishani: Basha shkatërroi PD, e konsumoi kohën e tij

Policia dhe institucione të tjera pergjegjëse kanë shkuar në lokalin që dyshohet te jene helmuar dasmorët.