Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi festojnë 11-vjetorin e martesës (Foto)

Marrë nga "Instagram"

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë prej vitesh një ndër çiftet më të dashur të ekranit shqiptar. Dyshja e famshme festojnë sot 11 vjetorin e martesës dhe në këtë ditë kaq të veçantë për ta, nuk munguan fjalët e ëmbla dedikuar njëri-tjetrin.

Çifti i famshëm kanë publikuar të njëjtën foto ku shihen shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

LEXO EDHE  Këngëtari i njohur bie nga helikopteri pas koncertit në ishull, ja si është gjendja e tij shëndetësore

“❤11❤ @ermalmamaqiofficial me ty gjithmonë!!!”, ka shkruar Ami, ndërsa Mamaqi thekson: “11 Vite lumturisht të martuar. @amardatoska”.

Çifti janë prindër të dy fëmijëve, djalit Joel dhe vajzës Sia.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)