VIDEO/ Aksident në Mallakastër, makina përmbyset në mes të rrugës

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Mallakastër. Një automjet ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në rrugë.

Ende nuk dihet nëse kanë mbetur të lënduar. Sakaq, në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë, raporton abc.

LEXO EDHE  Akuzohet për shpërndarje nark*tikësh, arrestohet 27-vjeçari

Grupi hetimor o punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.