Telashe për Teutën, një ish mund të humbasë sfidën ndaj Partizanit

Mbrojtësi i krahut të djathtë, Hektor Idrizaj, mund të humbasë përballjen ndaj ish-ekipit të tij, Partizanit.

Vlonjati ka pësuar një kontraktim në kofshë dhe prania e tij mbetet në dyshim për takimin e javës së parë.

LEXO EDHE  FOTO/ Surprizë në “San Siro”, sulmuesi i Interit ndjek nga tribuna ndeshjen e Milanit

Nga ana tjetër, të gjithë lojtarët janë të gatshëm për trajnerin Edi Martini. Edhe Lorenco Vila nuk do të grumbullohet për këtë takim, pasi ende nuk është i riaftësuar 100% prej dëmtimit.