“Po të isha vajzë do isha lesbike”/ Panajot Karasani tallet me konkurrentin 19-vjeçar të “Për’puthen”

Shprehja “po të isha vajzë do isha lesbike”, e thënë nga konkurrenti 19-vjeçar që iu bashkua programit të dashurisë “Për’puthen”, u bë virale.

Julian Çela “rrëmbeu” vëmendjen me hyrjen e tij pas deklaratës të fortë: “Nëse do isha femër do isha lesbike!”

Në videon e postuar nga “Për’puthen”, vërshuan komente nga më të ndryshmet, por nuk pritej komenti i një prej personazheve të sezonit të kaluar. Bëhet fjalë për Panajot Karasani, i cili shkruan: Keni dëgju gjo ju që po vjen fundi i botës?”

Komentet e tij vazhduan dhe pati edhe reagime të tjera nga komentuesit. Mirëpo tani komentet i ka fshirë!

LEXO EDHE  Katër ditë pas ndarjes nga bashkëshortja, miliarderi nis romancën me vajzën 32 vite më të re