Melisa Lleshi tregon pse u ribashkua me Andin pas ndarjes së bujshme

Melisa Lleshi dhe Andi Shehi janë i vetmi çift i mbijetuar nga “Për’Puthen”.  Dyshja kanë pasur shpeshherë kriza në marrëdhënien e tyre por deri më tani ia kanë dalë mjaft mirë për të sheshuar diferencat.

Së fundmi, në një bashkëbisedim me ndjekësitnë rrjete sociale, Melisa ka zbuluar më shumë rreth raportit të tyre.

“Pse u ndatë me Andin dhe pse u ribashkuat sërish?”– e pyet njëri prej tyre.

LEXO EDHE  "Kur*ë, bën si e ndershme"/ Kejvina Kthella turpëron publikisht ndjekësin që e ofendoi (FOTO)

“Di vetëm të të them që duhemi tepër.“- tha Melisa.

Një tjetër ndjekës ka qenë kurioz të dijë si shkon Melisa me Andin dhe ajo ka treguar se shkojnë si macja me miun gjatë gjithë kohës.

Përsa i përket marrëdhënies me ish-konkurrentët e tjerë të “Për’puthen” ajo shprehet se me një pjesë nuk flasin dhe me një pjesë flasin.