Mbytet një pushuese në plazhin e Durrësit

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm në Durrës, ku një pushuese nga Serbia është mbytur në det.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 09:15, ndërsa viktima është shtetasja me iniciale D.S. 60-vjeç.

Njoftimi i policisë:

LEXO EDHE  Aksident në rrugën Burrel-Milot, plagosen 6 persona

Durrës – Më datë 09.09.2021, në orën 09:15, në lagjen nr.13, Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetësja serbe D. S., 60 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.