Ermal Meta prezanton vajzën që i ka “rrëmbyer” zemrën

Marrë nga "Instagram"

Ermal Meta ishte i ftuar në një lidhje ‘skype’ me programin e pasdites, ‘Ftesë në pesë’ me Bieta Sulon. Ai rrëfeu se do jetë shpejti në një koncert në Tiranë ku do këndojë para publikut shqiptar në Air Albania.

LEXO EDHE  Publikohet momenti i arrestimit të burrit të Angela Martinit (Video)

Bieta e ngacmoi edhe për personin e zemrës duke e pyetur: “A do kesh një person special në audiencë?”

Ermali qeshi dhe tha: “Po e kam, mbase jemi fejuar”.

Këngëtari është prej kohësh i dashuruar me Chiara Sturda.

Image