Konkurrentja e re e “Për’puthen” habit me deklaratën: Kam qenin, por dua dhe një të dashur

Marrë nga "Instagram"

Mikela shpreh lumturinë që është pjesë e reality show-t më të ndjekur në Shqipëri dhe dëshiron që të gjejë aty mashkullin ideal.