Turisti bie në humnerë në Tepelenë

Një turist ka rënë në humnerën e fshatit Salari në Tepelenë. Turisti ishte duke udhëtuar me një motoçikletë në kuadër të një turi në sportet malore.

Motoçiklisti ka humbur kontrollin në një rrugë të ngushtë teksa kërkonte të ngjiste majën dhe më pas ka rënë në humnerë.

LEXO EDHE  Zgjedhjet në Gjermani, një shqiptar kandidon për CDU

Në vendngjarje ka shkuar autoambulanca dhe forcat policore.