Shqipëri-San Marino/ Starton pjesa e dytë, Reja kryen menjëherë dy zëvendësime

Ka startuar pjesa e dytë mes Shqipërisë dhe San Marinos. Kuqezinjtë kryesojnë me rezultatin 1-0 falë golit të Rei Manajt në minutën e 32-të.

Ndërkohë me fillimin e 45 minutave të dyta, Reja ka ndërhyrë në formacion teksa ka kryer dy zëvendësime, largohen nga fusha Trashi dhe Bajrami, vendin e tyre e marrin Broja dhe Roshi.

LEXO EDHE  VIDEO/ Vendoset baraspesha në “Loro Boriçi”, Teuta shtang Vllazninë me një supergol