Shqipëri-San Marino, ndiqni ndeshjen LIVE

Ka startuar në orën 20:45, në “Elbasan Arena”, sfida mes Shqipërisë dhe San Marinos, e vlefshme për grupin I të Kualifikueseve të Botërorit “Katar 2022”.

Kuqezinjtë do të kërkojnë që të mos bëjë asnjë gafë në këtë takim të lehtë në letër, që do të ishte vrastare për shanset e Shqipërisë për një kualifikim në “Katar 2022”.

LEXO EDHE  VIDEO/ Goli i javës vjen nga MLS, shihni realizimin fantastik të sulmuesit

Shqipëria ka aktualisht 9 pikë në Grupin I. Me një fitore ndaj San Marinos, shoqëruar nga një humbje e mundshme e Polonisë përballë Anglisë, kuqezinjtë do ta gjenin veten në vendin e dytë pas 6 ndeshjeve të para.

NDIQNI NDESHJEN LIVE