VIDEO/ Kombinim spektakolar Benzema-Griezmann, Franca kalon në avantazh

Franca ka kaluar në avantazh përballë Finlandës në minutën e 25-të në ndeshjen e vlefshme për Kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”.

Autori i golit ishte sulmuesi i Atletico Madrid, Griezmann pas një kombinimi fantastik me Benzeman.

LEXO EDHE  Dh*na në finalen e boksit, reagon K.S Tirana: U sulmuan trajneri dhe boksierët, FSHB të marr masa