E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Benzema

Etiketim: Benzema

Video/ Rikthehet baraspesha në “Etihad Stadium”, dyshja Rodrygo-Benzema “çajnë” mbrojtjen e...

Real Madrid ka barazuar rezultatin në “Etihad Stadium” ndaj Man.City-t në 1-1. Golit të Sterling në minutën e 9-të i është përgjigjur Karim Benzema. Sulmuesi...

Benzema deklaroi se Giroud është inferior ndaj tij, vjen përgjigjja e...

Disa ditë më parë, në një transmetim të drejtpërdrejtë përmes Instagramit, Karim Benzema nisi një sulm ndaj Oliver Giroud.. Aty, ylli i Real Madridit e...

“Giroud është tepër inferior ndaj meje”, Benzema: Mos më kritikoni, thashë...

Sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema, disa ditë më parë në një lidhje live në “Instagram”, deklaroi se ai është superior ndaj Olivier Giroud. “Nuk...

Real Madrid sheh përtej Benzema-s, zbulohet objektivi i radhës

Real Madrid është në kërkim të një sulmuesi dhe objektivi kryesor i tyre është Erling Haaland. Gazetari spanjoll, Jose Luis Sanchez, tregon se madrilenët...

Real Madrid arrin rinovimin me superyllin e skuadrës

Gjithçka e konfirmuar. Karim Benzema dhe Real Madrid do të qëndrojnë të lidhur edhe për një vit tjetër. Sulmuesi francez mësohet të kerë rinovuar...

“Thatësirë” golash në Spanjë, sezoni më i dobët që nga viti...

Lionel Messi kryeson tabelën e golashënuesve në LaLiga Santander për të katërtin sezon radhazi në këtë pikë të kampionatit. Megjithatë kjo nuk përbën lajm, por...

Çështja Valbuena/ Gjykata Supreme Franceze rrëzon apelin e Benzemas

Karim Benzema mund t’i duhet të shfaqet në gjykatë pasi apeli i ngritur prej tij për t’i dhënë fund gjykimit që po i bëhet...

Real Madrid “nënshtron” Espanyol, merr e vetme kryesimin e tabelës

Reali i Madridit ka arritur një fitore komode 2-0 ndaj Espanyolit të vendit të parafundit. Ndeshja u zhbllokua në fundin e pjesës së parë, ku...

Hazard: Benzema, sulmuesi më i mirë në botë

Duke folur për shtypin Belg ditën e djeshme, Eden Hazard ishte plot elozhe për shokun e skuadrës të Reali i Madridit. Dyshja kanë një marrëdhënie...
WhatsApp DENONCO