VIDEO/ Jo vetëm flakë, shpërthime në Vlorë

Teksa në Vlorë banorët po përballen me zjarret, një tjetër rrezik që u pa në kamera i kanos ata. Ndërsa një gazetari pyeste një banor të Vlorës për zjarret, ai e paralajmëron të rri larg pasi në ferra ka bomba, dhe pa e mbaruar ai fjalinë, dëgjohet një shpërthim.

LEXO EDHE  Makina përplas këmbësorin/ I plago*uri transportohet drejt Tiranës

Lexo edhe:

VIDEO/ Zjarr i madh në Novoselë, flakët kërcënojnë aksin nacional