Njihuni me konkurrenten e parë të “Për’puthen”: E shoh veten në Parlamentin Europian

Shkëputur nga emisioni Përputhen

Ritvana Fetahu është konkurrentja e parë nga vajzat që u prezantua në “Për’puthen”. Ajo jeton në Danimarkë dhe është rikthyer në Shqipëri për të qenë pjesë e emisionit të dashurisë.

Gjatë prezantimit të saj, Ritvana u shpreh se i pëlqejnë burrat e fortë, jo vetëm nga ana fizike por edhe në dimensione të tjera. Gjithashtu ajo nuk nguroi të tregonte edhe dy të preferuarit e saj për momentin në Përputhen. Dy djemtë që i tërhoqën më shumë vëmendjen ishin Argjendi dhe Eduardi.

LEXO EDHE  Ish-konkurrentja e "Për'puthen" do të botojë së shpejti një libër

E pyetur se ku e sheh veten e saj në të ardhmen ajo u shpreh shumë e sigurt dhe se synimi i saj, goli i saj i jetës është që të jetë pjesë e Parlamentit Europian.