Një vit pasi ka kaluar Covid-19, Eni Koçi tregon se vuan ende nga ‘parosmia’

Këngëtarja Eni Koçi zbuloi një vit më parë se ishte infektuar me Covid-19. Këngëtarja tregoi se ndër simptomat ishte dhe humbja e shijes dhe nuhatjes. Mirëpo, ndërsa ka kaluar kaq shumë kohë nga infektimi, ajo tregoi se ende ka probleme me shijen dhe nuhatjen.

LEXO EDHE  Si nisi sherri i Kozakut me rrëmbyesit, video live e Stresit i futi në sherr

“Ende vuaj pasojat me shijen dhe nuhatjen (parosmia)”, ka shkruar Eni teksa i përgjigjet një ndjekësi në Instastory.