Megan Fox dhe i dashuri i saj zbulojnë se kanë kryer marrëdhënie intime në tavolinën e ngrënies (Foto)

Photo by Emma McIntyre/Getty Images for iHeartMedia via Getty Images

Aktorja dhe modelja e famshme, Megan Fox, postoi një ditë më parë në “Instagram” disa poza ku shfaqej pranë tryezës së ngrënies.

“Kur ju them se tryeza ka parë disa gjëra (përdor emoji-n hot),” shkroi Fox krahas postimit, duke nënkuptuar se ajo ka kryer marrëdhënie seksuale me partnerin e saj, Machine Gun Kelly, mbi të.

LEXO EDHE  Vaksinat anti-Covid shkaktojnë impotencë? Boris Johnson dhe Nicki Minaj ironizojnë njëri-tjetrin

Partneri saj, Gun kelly, komentoi: “Unë jam vërtetë i kënaqur që nuk është më tryeza jonë”.

Reperi 31-vjeçar vendosi që ta fshinte komentin, por ishin fansat ata që e kapën menjëherë dhe e ruajtën, shkruan Page Six.