FOTO/ I shtrirë dhe gjakosur në kokë, arrestohet bashkëshorti i ish-ministres Besa Shahini

Për të disatën herë, është arrestuar në Kosovë bashkëshorti i ish-ministres së Arsimit, Besa Shahini.

Dardan Molliqaj i cili është kryetar i PSD në Kosovë, së bashku me aktivistë të tjerë të partisë, kundërshtuan sot konferencës e zëdhënëses së Gjykatës Speciale, Ekaterina Trendafilova deri në ndalimin e fjalimit të saj me ovacione e fërshëllima.

LEXO EDHE  Tërmeti në Kretë/ Të përlotur banorët largohen nga shtëpitë e tyre (Video)

Në pamjet e siguruara nga mediat e Kosovës, duket Molliqaj i gjakosur në kokë dhe i shtrirë teksa polici i ka vendosur gjurin në fyt.

foto galeri

foto galeri

foto galeri