Cardi B bëhet nënë për herë të dytë (Foto)

Getty Images

Cardi B është bërë sërish nënë. Këngëtarja dhe reperi i famshëm Offset, mirëpritën në jetë një djalë. Lajmin e bëri të ditur vetë Cardi B e cila ndau foto nga spitali me të porsalindurin dhe partnerin.

LEXO EDHE  Hermes Nikaj tregon të vërtetën e arrestimit: Isha në hotel më një mik dhe një vajzë

Cardi tregon se djali erdhi në jetë dy ditë më parë, por çifti vendosën ta ndajnë lajmin e bukur sot.

Cardi dhe Offset kanë edhe një vajzë me emrin Kulture.