Ndeshja me San Marinon, FSHF: Ja sa kushtojnë biletat

Foto nga FSHF.org

Në prag të sfidës ndaj San Marinos, e cila do të zhvillohet mbrëmjen e së mërkurës, në orën 20:45 në stadiumin “Elbasan Arena”, e vlefshme për fushatën kualifikuese të Botërorit “KATAR 2022”, Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar çmimet e biletave të këtij takimi për tifozët që dëshirojnë ta ndjekin nga pranë.

LEXO EDHE  Rikthehet Europa League, ja lojtarët e kombëtares që do luajnë sot titullarë me ekipet e tyre

Çmimet e biletave variojnë nga 500 lekë të rinj që janë të inkuadruar pas porte dhe çmimi më i lartë është në tribunën VIP me koston e 12,000 lekësh të reja.

Çmimet e biletave