Ndeshja me Hungarinë, ja sa kuotohet fitorja e Shqipërisë

Shqipëria do të luajë këtë të diel përballjen me Hungarinë, një tjetër rival direkt që diskuton vendin e dytë në Grupin I.

Kompanitë e basteve caktojnë miqtë favoritë, me koeficientin 2.6, ndërsa Shqipëria kotohet 2.9 për një triumf. Barazimi kuotohet sërish 2.9.

LEXO EDHE  Aaron Ramsey larg Juventusit, mesfushori synon Londrën

Sa u përket kushteve atmosferike, moti në Elbasan sot pasdite pritet që të jetë me shi dhe temperaturat të variojnë nga 16 në 28 gradë celsius.