Iliri zbulon pse u nda nga Gilberta: Po më mungonte oksigjeni

Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen +40”, Ilir Lara dhe Gilberta Simoni, dolën bashkë nga programi. Por pas daljes nga emisioni, kur dukej se ata do të fejoheshin, erdhi edhe lajmi i ndarjes.

Së fundmi, teksa ka kaluar pak kohë nga ndarja e tyre, ndjekësit kërkojnë që dyshja të ribashkohen.

“Të bashkohesh me Gilbertën”, i shkruan dikush Ilirit.

“Për asryse të (Major cause), janë disa gjëra që nuk i bëj dot. Një nga ato është edhe kjo…! Ju lutem, ndryshoni kërkesë”, i është përgjigjur ai.

LEXO EDHE  Sharon Stone flet mes lotësh për humbjen e nipit: Organet e tij i dhuruam për bamirësi

Më pas një tjetër i ka shkruar: “Pse u ndave nga Gilberta?” dhe Iliri i është përgjigjur: “Sepse mundi, për të na bërë të përshtatshëm realisht me njëri-tjetrin, nuk gjeti solucione. Arsyet ishin të larmishme… Shkaqet po aq të rëndësishme… të tepruara, bllokuese dhe tendencioze. Po fillonte të më mungonte oksigjeni”.