Robert Berisha “gjuan” publikisht Albana Osmanin: Nga sot nuk je më single

Moderatorja Albana Osmani është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto me bikini nga plazhi dhe pyet ndjekësit se pse është akoma single.

“Pse jam akoma single?”, ka shkruar moderatorja, krahas imazheve dhe komentet kanë qenë të shumta. Mirëpo, ai që ka tërhequr më shumë vëmendjen ka qenë komenti i Robert Berishës, i cili e ka ngacmuar publikisht bukuroshen.

LEXO EDHE  “Ishin 20 veta, më vunë thik*n në fyt”/ Reagon personi që rrëmbeu Kozakun: Po qaje në makinë

“Nga sot nuk je”, ka shkruar ish-bashkeshorti i Nora Istrefit, që Albana nuk e ka lënë pa përgjigje, duke ia kthyer me dy emoji me të qeshura. Nuk e dimë çfarë po ndodh mes dyshes, megjithatë ndjekësit kanë nisur aludimet e para.