Ribashkohen Ronela Hajati dhe Young Zerka? Fotoja që ngre dyshimet

Marrë nga "Instagram"

Ronela Hajati i ka befasuar të gjithë me veprimin e fundit që ka bërë. Ajo ka publikuar në InstaStory një foto pranë Young Zerkës, duke i bërë të gjithë të aludojnë se janë rikthyer sërish bashkë.

Megjithatë, gjërat nuk janë ashtu siç duken, pasi në foto paraqitet një poster që tregon se do të performojnë në të njëjtin vend dhe në të njëjtën ditë.

LEXO EDHE  Vaksinat anti-Covid shkaktojnë impotencë? Boris Johnson dhe Nicki Minaj ironizojnë njëri-tjetrin

Dyshja i dhanë fund lidhjes vitin e kaluar, pak kohë pasi pranuan se kishin shumë vite bashkë.

Image