Lei Kraja ndërron sërish televizion, ja ku do e shohim këtë sezon

Marrë nga "Instagram"

Moderatorja sportive, Lei Kraja, u largua disa muaj më parë nga “Digitalb”, vendi në të cilin nisi karrierën televizive. Ajo nisi një rrugëtim të ri së bashku me gazetarin sportiv, Jurgen Zela, në ekranin e “Euronews”. Ata të dy drejtuan emisionin “EuroGame” gjatë kampionatit europian dhe eksperienca për ta duket se nuk do të zgjasë më shumë në këtë televizion.

LEXO EDHE  Ndërpreu performancën dhe nisi të bërtiste në mes të skenës, çfarë i ndodhi Billie Eilish (Video)

Në sezonin e ri, Lei nuk do të jetë më pjesë e “Euronews”. Së fundmi, vetë moderatorja ka zbuluar se është gati për një projekt të ri në “Radio Televizionin Shqiptar”.