Këngëtari i njohur shokon me deklaratën: Po pres një bebe (Foto)

Photo by: People

Këngëtari Lil Nas X ka habitur me fotosesionin e tij të fundit. Teksa mban veshur një këmishë të gjatë të bardhë, ai vë në dukje barkun e madh. Këngëtari thotë se “foshnja” e tij do të lindë në 17 shtator dhe këtu e ka fjalën për albumin e ri muzikor.

22-vjeçari tha për “People” se ideja e çuditshme i lindi pasi dëgjoi versionin e Megan Thee Stallion në këngën e saj të re “Dolla Sign Slime”.

LEXO EDHE  Komentuesit ofendojnë Rudina Dembacajn, ish-bashkëshorti i aktores "pëlqen" sulmet ndaj saj

Thashë, Oh Zot, kjo është e mahnitshme, kështu që menjëherë thirra stilistin tim”, thotë ai. “Më thanë që është shaka, por i thashë se kjo është bebja ime”, tregon ai duke iu referuar këngës.

Më herët, Lil postoi në Instagram disa emoji, ku duken burrat shtatzënë, duke i bërë edhe më konfuzë ndjekësit.