VIDEO/ “Show” i Lewandowski-t, Shqipëria pëson golin e tretë

Polonia ka arritur të na fusë në frerët e saj dhe me nisjen e pjesës së dytë ka shënuar edhe golin e tretë, duke i fiksuar shifrat në 3-1.

Tashmë për skuadrën e Edy Rejas bëhet gjithçka e vështirë dhe kjo ndeshje merr rrjedhën që do dëshironin Lewandowski me shokë.

LEXO EDHE  VIDEO/ Kaos në derbin Lens-Lille, policia shmang përplasjen mes tifozerive

Autor i golit ishte Krychowiak dhe asistin e dha kapiteni Robert Lewandoëski, që shënoi golin e parë për polakët.