E dielë, Gusht 1, 2021
Etiketimet Lewandowski

Etiketim: lewandowski

Bayern Munich, Robert Lewandowski i gatshëm për sfidën ndaj Mainz

Robert Lewandowski do të kthehet në dispozicion të Bayern Munich pas një muaji. Polaku ka zhvilluar stërvitjen e parë të plotë me grupin këtë të...

Flick: Fitore karakteri ndaj Leipzig, Lewandowski nuk është ende gati

Trajneri i Bayernit, Hansi Flick, ishte shumë i lumtur me fitoren në Leipzig. 56-vjeçari tha pas takimit se ishte një trepikësh shumë i rëndësishëm...

Video/ Lewandowski i pandalshëm, tripletë brenda pjesës së parë

Po luhet ndeshja Bajern Mynih-Shtutgart për javën e 26-të të kampionatit gjerman. Teksa sapo ka filluar pjesa e dytë, Bayern po fiton me rezultatin...

Lewandowski kundër Harry Kane në Tiranë, FSHF mund të përfitojë 1.3...

Pandemia e coronavirusit mund të shndërrohet në mundësinë e artë për Shqipërinë që të reklamojë veten dhe të sjellë gjithashtu edhe të ardhura të...

Lewandowski tregon idhullin e tij dhe flet për më të mirin...

Sulmuesi i Bayern Munich Robert Lewandowski, në një intervistë për televizionin gjerman “SportBild”, foli për fëmijërinë dhe idhujt e tij të rinisë. Emrat e lakuar...

Bundesliga/ Bayern Munich nuk di të ndalet, Lewandowski hyn në histori

Bayern Munchen nuk di të ndalet dhe pasditen e sotme ka likuiduar Ëerder Bremen në transfertë me shifrat 1-3. Bavarezët e drejtuar nga Hansi Flick...

Video/ Spektakël në “Allianz Arena”, Lewandowski i përgjigjet Haaland-it

Bayern Munich ka shkurtuar diferencat ndaj Dortmundit me anë të Robert Lewandowskit. Sulmuesi polak i është përgjigjur dopietës së Erling Haaland (3’, 9’), ndërsa...

Asnjë taksë për reklamat, Lewandowski në telashe me drejtësinë gjermane

Robert Lewandowski dyshohet se nuk ka paguar tekst e reklamave deri në vitin 2016. Raportohet se polaku nuk rezulton të ketë paguar në Gjermani...

Lewandowski “makineri” golash, polaku synon rekordin historik të Gerd Muller

40 gola në sezon: Një rekord që mbahet ende nga Gerd Muller në Bundesligë. Por, Robert Lewandowski vazhdon të jetë në rrugën e duhur...

Bayern Munich “shkel” Kolnin, Lewandowski nuk mund të ndalet

Bayern Munchen është rikthyer te fitorja në Bundesligë, duke shkatërruar me shifrat 5-1 Kolnin. Bavarezët gjetën golin e parë me anë të Chupo-Moting, ndërsa...

Lewandowski fenomenal, bëhet golashënuesi i tretë më i mirë në historinë...

Bayern Munchen fitoi bindshëm sot me shifrat 1-4 ndaj Lazios, duke hipotekuar kualifikimin ende pa u luajtur ndeshja e dytë në Gjermani. Në listën e...

Pragsfida Lazio-Bayern, Immobile elozhe Lewandowskit: Është qendërsulmuesi më i fortë në...

Nesër në “Olimpico”, luhet sfida Lazio-Bayern Munich e vlefshme për fazën e 1/16-ve të Ligës së Kampioneve. Ciro Immobile do të jetë përballë Leëandoëski, një...

Bayern Munich mposht me vështirësi ekipin e Abrashit, Lewandowski në histori

Pas eliminimit surprizë nga Kupa e Gjermanisë, Bayern Munich ka reaguar edhe pse jo duke dominuar siç jemi mësuar së fundmi.  Djemtë e Flick...
WhatsApp DENONCO