Tiranë/ I gjendet drogë në servis, arrestohet pronari

Një i ri u vu në pranga pasi në servisin e tij në kryeqytet, i është gjetur drogë.

Policia njoftoi këtë të Enjte se “specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.2, në bashkëpunim me Seksionin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit E.P., 25 vjeç, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në servisin në pronësi të tij, iu gjet dhe iu sekuestrua një sasi me lëndë narkotike kanabis”.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme, shtuan të njëjtat burime.

LEXO EDHE  FOTO/ Tanke dhe mjete të rënda ushtarake serbe drejt kufirit me Kosovën, ja çfarë po ndodh