Kualifikueset e Botërorit/ Poloni-Shqipëri, ndiqni ndeshjen LIVE

Ka startuar në orën 20:45, Poloni-Shqipëri ndeshje e vlefshme për Grupin I të kualifikueseve të Botërorit “Katar 2022”.

Kuqezinjtë e drejtuar nga trajneri Edi Reja do të kërkojnë të bëjnë surprizën në këtë sfidë. Pas 3 ndeshjeve në këtë grup, Shqipëria numëron 6 pikë, ndërsa Polonia 4 pikë.

LEXO EDHE  VIDEO/ Pas fitores ndaj Prodan, Florian Marku publikon goditjet dhe momentet më të mira të sfidës

NDIQNI NDESHJEN LIVE