E dehur në timon dhe pa leje drejtimi, arrestohet 25 vjeçarja në Fier

Një 25 vjeçare me inicialet B.M banuese në Fier është arrestuar në flagrancë nga policia. 25 vjeçarja është kapur duke drejtuar në gjendje të dehur dhe pa leje drejtimi automjetin e saj tip “BMW”.

Njoftimi i Plotë: