Të shtëna me armë në Lushnje/ Dyshohet për një v*ktimë dhe një të plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Lushnje. Si pasojë e të shtënave, dyshohet se ka mbetur i vdekur një person.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë një lokali në qendër të qytetit.  Të shtëna me armë zjarri në Lushnje, dyshohet për 1 të plagosur.

LEXO EDHE  Moti i keq, ja si paraqitet situata në porte

Forca të shumta policie kanë rrethuar zonën dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.