U bë nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë që Aurela Hoxha i ka vënë të birit

Aurela Hoxha konfirmoi dy ditë më parë lajmin se është bërë nënë për herë të parë.

Një një nga fotot e postuara nga modelja ajo shihet shumë e lumtur teksa mban në krahë djalin. Ndërsa në njërin nga imazhet ajo shihet duke e ushqyer djalin me qumësht gjiri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

Tashmë që gjithçka është bërë publike, Aurela ka nisur të zbulojë pak nga pak disa detaje. Ditën e djeshme ajo postoi për herë të parë foto nga shtatzënia.

LEXO EDHE  Xhusepe i "Për'puthen" shpjegon pse seksi është më i mirë pas moshës 50 vjeç

Ndërkohë sot fotografi Endrit Mërtiri ka zbuluar emirn e veçantë që Aurela ka përzgjedhur për djalin e saj. Ai ka postuar një foto me modelen Dorina Gegici dhe përkrah saj ka shkruar: “Daja dhe tezja më cool e Alaron”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Endrit Mërtiri (@endritmertiri)