“Peshku qelbet nga koka”, Berisha publikon videon e Ramës dhe bashkëpunëtorëve të tij

Ish Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në rrjetin social, ku sipas tij, tregohet e vërteta mbi qeverisjen e Edi Ramës dhe pasurimin e bashkëpunëtorëve të tij.

“E pranon vetë”, shkruan ish Kryeministri, duke postuar videon.

LEXO EDHE  Përjashtimi i Berishës, Bushati përplaset më Bardhin: SHBA i ka rrahur shpatullat Ramës, ju keni frikë nga...

“Peshku qelbet nga koka”, deklaronte në një intervistë kreu i qeverisë.

Ndërkohë që në videon e shpërndarë janë përfshirë disa nga bashkëpunëtorët me të afërt të Ramës të akuzuar shumë herë nga opozita për abuzime.