Përplasen makinat, 3 të plagosur, në gjendje kritike një çift

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes në aksin Fushë Kruje-Milot. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë tre persona.

Ndërkohë që në vendngjarje janë drejtuar edhe mjete të shumta të policisë dhe të ndihmës së shpejtë.

LEXO EDHE  Vr*sja e Dem Backës, shoqërohen në polici 15 persona. Automjeti që u gjet i djegur me targa të Kosovës