Tronditet sërish Greqia/ 47-vjeçari përdhunon dy adoleshente në Athinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një qendër SPA në Athinë.

Dy vajza, 17 dhe 18 vjeç, janë përdhunuar nga një 47-vjeçar i cili iu afrua atyre përmes reklamave për modelet.

Viktimat e dhunës seksuale kanë thënë në polici se burri i ka mbyllur në një dhomë dhe i ka përdhunuar.

LEXO EDHE  Shpërthen bombula e gazit, nipi fluturon nga kati i 4-rt. Gjyshja gjendet e djegur në banesë

Autori është arrestuar dhe akuzohet tashmë për përdhunim. Në vendin fqinj, janë regjistruar një sërë ngjarjes, që kanë tronditur opinionin publik.