Fation Kuqari filmon veten duke ecur me “Audi” me mbi 215 km/h (VIDEO)

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari, ende nuk e ka kuptuar rëndësinë e famës dhe influencën që ka tek ndjekësit e tij në rrjete sociale.

Mbrëmjen e djeshme ai ka publikuar një video në Instagram, ku shihet teksa ecën me mbi 215 km/h, me makinën e tij tip “Audi”.

LEXO EDHE  Modelja shqiptare befason me deklaratën: Jam e virgjër, do bëhem murgeshë

Pas rasteve të shumta të aksidenteve rrugove ku kanë humbur jetën shumë persona të pafajshëm për shkak të shpejtësisë, Fationi po jep një shembull të keq për ndjekësit e tij duke reklamuar shpejtësinë në rrjete sociale.