Tragjike! Po festonin ditëlindjen e djalit, mbytet në liqen familja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi. Mësohet se 5 anëtarë të një familjeje, humbën jetën pasi u mbytën në liqenin e Damit Derinöz në Amasya. Ngjarja ndodhi pasi po festonin ditëlindjen e djalit 3-vjeçar.

LEXO EDHE  Shqiptari martohet me italianen dhe ndryshon mbiemrin, por e pëson keq sapo shkon në Itali