Mbytet në det pushuesi

Një pushues është mbytur në plazhin e Golemit këtë të Mërkurë, teksa ishte duke u larë në det.

Policia njoftoi se rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi Xh.K., 67 vjeç.

LEXO EDHE  41 bis mbetet aktiv për 4 të dënuar/ Nga Shullazi te Aliko, kush janë të burgosurit që do vijojnë të mbyllen në birrucë

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.