“Shokët e mi të kanë tërhequr zvarrë nga motori”/ Blerimi kërcënon Atdheun: Do të të djeg… (VIDEO)

Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Atdhe Xharavina dhe Blerim Dauti, kanë pasur gjithmonë një marrëdhënie të tensionuar gjatë emisionit dhe mesa duket edhe pas tij.

Atdheu, teksa ishte i ftuar në emisionin “Në pranga”, ka djegur me cigare foton e Blerimit si përgjigje ndaj deklaratave të këtij të fundit, i cili e ka quajtur person të “paqëndrueshëm”. Nga ana tjetër, Blerimi nuk e ka pritur aspak mirë këtë gjest dhe ka reaguar shumë i revoltuar në rrjetet sociale. Në një video të publikuar ai kërcënon Atdheun, duke u shprehur se do i djegë shpirtin.

Madje ka treguar edhe një rast kur dy shokë të tij kanë tërhequr nga motori Atdhe Xhavarinën dhe ai “gati sa nuk e ka bërë në brekë”.

LEXO EDHE  Zaimina Vasjari punësohet si specialiste në Ujësjellësin e Durrësit

“Ti më djeg foton unë do të të djeg shpirtin”, ka thënë Blerimi mes tjerash duke shtuar se Atdheu prej kohësh ka tentuar ta “djeg” në mënyra të ndryshme edhe gjatë programit. “Unë dua ta pyes se si është ndjerë kur dy shokët tanë e kanë tërhequr nga motori dhe gati sa nuk e ka bërë në b**** prej tyre? Po të them diçka unë foto nuk di të djeg, por shpirtin po. Mbaje mend këtë!”, thotë Blerimi shumë i revoltuar.